| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED GU10 230V 4W SMD 45 DEGREES NW WITH LENS SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 731090 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 405 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650527980 |