| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED GLS 8,5W E-27 230V RGBW+CCT+DIM BTM Spectrum SMART Simply |
| Bränd | Spectrum |
| Kategooriad |
E27 LED-lambid
E27 pirnid |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1436708 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
| Lambi võimsus | 8.5 W |
| Valgusvoog | 940 lm |
| Pakkimistase 1 | 5904433130233 |
| Pakkimistase 2 | 5904433130233 |
| Pakkimistase 3 | 5904433130233 |