| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED A60 E-27 230V 8,5W COG NW MILKY SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| Kategooriad |
E27 LED-pirnid, 4000K
E27 pirnid |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 796371 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 8.5 W |
| Valgusvoog | 960 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650594456 |
| Pakkimistase 2 | 5902650594456 |
| Pakkimistase 3 | 5902650594456 |