| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED A60 E-27 230V 7W COG WW CLEAR SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 796260 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 870 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650594463 |