| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED A60 E-27 230V 5W WW SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 949566 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 420 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650500402 |