| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED G125 E-27 230V 8W COG WW CLEAR SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| Kategooriad |
E27 LED-pirnid, 8 W
E27 pirnid |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 796322 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 8 W |
| Valgusvoog | 1000 lm |
| Pakkimistase 1 | 5907418763044 |
| Pakkimistase 2 | 5907418763044 |
| Pakkimistase 3 | 5907418763044 |