| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED GLOB G125 5.5W E-27 COG 230V CCT(1700K-2700K)+DIMM AMBER Wi-Fi/BT Spectrum SMART |
| Bränd | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 876556 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 1700-2700 K |
| Lambi võimsus | 5.5 W |
| Valgusvoog | 550 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650589056 |