| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED G9 230V 7W WW SMD SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| Kategooriad |
G9 LED-pirnid (kapsel), 7 W
G9 pirnid |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 671058 |
| Lambipesa | G9 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 770 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650531390 |
| Pakkimistase 2 | 5902650531390 |
| Pakkimistase 3 | 5902650531390 |
| Pakkimistase 4 | 5902650531390 |