| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED G9 230V 4W WW SMD 5 YEARS PREMIUM SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1315281 |
| Lambipesa | G9 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 430 lm |
| Pakkimistase 1 | 5904433112147 |