| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED G9 230V 4W CW DIMMABLE SMD 5 LAT PREMIUM SPECTRUM 3-PACK |
| Bränd | Spectrum |
| Kategooriad |
G9 LED-pirnid (kapsel), 4 W
G9 pirnid |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 671070 |
| Lambipesa | G9 |
| Värvustemperatuur | 6000 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 440 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650580466 |
| Pakkimistase 2 | 5902650580466 |
| Pakkimistase 3 | 5902650580466 |