| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED G9 230V 3.8W CW SMD 5 YEARS PREMIUM SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 876449 |
| Lambipesa | G9 |
| Värvustemperatuur | 6000 K |
| Lambi võimsus | 3.8 W |
| Valgusvoog | 460 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650572539 |