| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED G9 230V 2,5W SMD SILICON FROSTED NW SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 835090 |
| Lambipesa | G9 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 2.5 W |
| Valgusvoog | 210 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650533370 |