| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED G4 COLUMN 12V 1,5W SILICON CW SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| Kategooriad |
G4 LED-pirnid (kapsel), 1,5 W
G4 pirnid |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 835128 |
| Lambipesa | G4 |
| Värvustemperatuur | 6000 K |
| Lambi võimsus | 1.5 W |
| Valgusvoog | 110 lm |
| Pakkimistase 1 | 5907418763488 |
| Pakkimistase 2 | 5907418763488 |
| Pakkimistase 3 | 5907418763488 |
| Pakkimistase 4 | 5907418763488 |