| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED G4 12V 2W 12 LED WW 30MM SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| Kategooriad |
G4 LED-pirnid (kapsel), 2 W
G4 pirnid |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 835107 |
| Lambipesa | G4 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 2 W |
| Valgusvoog | 190 lm |
| Pakkimistase 1 | 5907418756497 |
| Pakkimistase 2 | 5907418756497 |
| Pakkimistase 3 | 5907418756497 |