| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED flood light FL120 7000lm IP66 10m H07 3G1.5 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 4110 00 |
| ETIM | EC000346 |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Värvustemperatuur | 5000 K |
| Süsteemi võimsus | 50 W |
| Efektiivne valgusvoog | 7000 lm |
| Pakkimistase 1 | 9003399494727 |
| Juhi ristlõige | 1.5 mm² |
| Ühenduse liik | Muul viisil |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Ühenduskaabli pikkus | 10 m |
| Lambiga | Yes |
| Valguse värvus | Valge |