| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Essence R50, RL-R50 40 2,6W/230/827/WFL/E14 |
| Bränd | Radium |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E14 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Valgusefektiivsus | 80 lm/W |
| Lambi kuju | Peegeldi |
| Pikkus | 85 mm |
| Nimipinge | 29 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 29 K |
| Lambi võimsus | 29 W |
| Valgusvoog | 210 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 29 ° |
| Pakkimistase 1 | 4008597188206 |
| Pakkimistase 2 | 4008597488207 |
| Värvus | Valge |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Pinge liik | AC |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Energiatõhususklass | F |
| Valgustugevus | 450 cd |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |
| Nimivool | 29 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 3 kWh |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 100000 |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 210 lm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Võimsustegur | 0.53 |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 0.11 |