| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED E27 Vintage Tube T30x185 230V 100Lm 2.5W 820 AC Clear Dim |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
E27 LED-lambid
E27 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 831360 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2000 K |
| Lambi võimsus | 2.5 W |
| Valgusvoog | 100 lm |
| Pakkimistase 1 | 8718739056770 |
| Pakkimistase 2 | 8718739056774 |