| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED E27 Tube T27x60 100-240V 550Lm 4.5W 830 AC/DC Clear Non-Dim |
| Bränd | SPL Lighting |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 831475 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 4.5 W |
| Valgusvoog | 550 lm |
| Pakkimistase 1 | 8718739054004 |
| Pakkimistase 2 | 8718739054004 |
| Pakkimistase 3 | 8718739054004 |
LED E27 Tube T27x60mm 100-240V 550Lm 4.5W 3000K 830 360° AC/DC Clear Non-Dimmable