| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED E27 Fila XXL R125x150 230V 550Lm 6W 925 AC Matt White Dim |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 6W
E27 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 831657 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2500 K |
| Lambi võimsus | 6 W |
| Valgusvoog | 550 lm |
| Pakkimistase 1 | 8718739060777 |
| Pakkimistase 2 | 8718739060771 |