| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED E27 Fila XXL FleX CT180x600 230V 250Lm 6W 920 AC Gold Dim |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 6W
E27 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 831816 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2000 K |
| Lambi võimsus | 6 W |
| Valgusvoog | 250 lm |
| Pakkimistase 1 | 8718739063761 |
| Pakkimistase 2 | 8718739063765 |