| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED E27 Fila GLS A60x106 230V 810Lm 7W 827 AC Clear Light Sensor |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
E27 LED-pirnid, 7 W
E27 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 755323 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 810 lm |
| Pakkimistase 1 | 8718739065413 |
| Pakkimistase 2 | 8718739065410 |
| Pakkimistase 3 | 8718739065417 |