| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED E27 Fila Globe G125x180 230V 320Lm 6.5W 918 AC Champ Dim |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
E27 LED-lambid
E27 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 583071 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 1800 K |
| Lambi võimsus | 6.5 W |
| Valgusvoog | 320 lm |
| Pakkimistase 1 | 8718739063914 |
| Pakkimistase 2 | 8718739063918 |