| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED E27 Fila FleX TR Globe G125x180 230V 140Lm 4W AC Blue Dim |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 4W
E27 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 600741 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2200 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 140 lm |
| Pakkimistase 1 | 8718739063433 |
| Pakkimistase 2 | 8718739063437 |