| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED E27 Fila Ball G45x80 230V 250Lm 2.8W 827 AC Milky Frosted Dim |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
E27 LED-lambid
E27 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1212784 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 2.8 W |
| Valgusvoog | 250 lm |
| Pakkimistase 1 | 8718739066991 |
| Pakkimistase 2 | 8718739066998 |
| Pakkimistase 3 | 8718739066995 |