| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED E27 Fila Ball G45x75 230V 270Lm 4W 922 AC Clear Dim |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 4W
E27 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1297387 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2200 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 270 lm |
| Pakkimistase 1 | 8718739067196 |
| Pakkimistase 2 | 8718739067193 |
| Pakkimistase 3 | 8718739067190 |