| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED E27 4.5W R63 2700K 345lm 36" CL without packaging |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Lambi kuju | Peegeldi |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 4.5 W |
| Valgusvoog | 345 lm |
| Lambi nimetus | R63 |
| Beam angle | 36 ° |
| Pakkimistase 1 | 0979002250105 |