| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED E C module 36W DIM 4000K Clio CT |
| Bränd | Opple |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 4239 00 |
| ETIM | EC000996 |
| Pikkus | 320 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Lambi võimsus | 36 W |
| Valgusvoog | 3900 lm |
| Pakkimistase 1 | 6945730472342 |
| Värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Neutraalne 3300-5300 K |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Beam angle | 150 ° |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |