| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED E C module 12W 2700K Clio CT |
| Bränd | Opple |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 4239 00 |
| ETIM | EC000996 |
| Pikkus | 132 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Lambi võimsus | 12 W |
| Valgusvoog | 1300 lm |
| Pakkimistase 1 | 6945730430656 |
| Värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Beam angle | 150 ° |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |