| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED E-14 40W B35 fr. 220V special. |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E14 |
| Lambi kuju | Küünlakujuline |
| Nimipinge | 220 V |
| Lambi võimsus | 40 W |
| Pakkimistase 1 | 4823003500362 |
| Pakkimistase 2 | 4823003500362 |