| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED DRIVER VALUE -30/220-240/700 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5015 00 |
| ETIM | EC002710 |
| Laius | 45 mm |
| Kõrgus | 28 mm |
| Kere | Plastkere |
| Pikkus | 140 mm |
| Sekundaarpinge | 26-43 V |
| Väljundvõimsus | 30 W |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Väljundvool | 700 mA |
| Sobib konstantsele voolule | Yes |
| Sobib konstantsele pingele | No |
| Reguleerimisfunktsioon puudub | Yes |
| Pakkimistase 1 | 4058075240230 |
| Pakkimistase 2 | 4058075240247 |
| Pakkimistase 3 | 4058075240230 |
| Kaitseklass | II |
| Mudel | Staatiline |
| Sobib väliskasutuseks | No |
| Sobib alalispingele (primaarpoolel) | No |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Reguleerimine, 0-10 V | No |
| Reguleerimine, 1-10 V | No |
| Reguleerimine, DALI | No |
| Reguleerimine, DMX | No |
| Reguleerimine potentsiomeetriga, (sisseehitatud) | No |
| Reguleerimine, GPRS | No |
| Reguleerimine, LineSwitch | No |
| Reguleerimine, tootja süsteemi | No |
| Reguleerimine, peaahela pinge modulatsiooni | No |
| Reguleerimine, faasi väljalülitamine | No |
| Reguleerimine, faasi sisselülitamine | No |
| Reguleerimine, programmeeritav | No |
| Reguleerimine; RF (raadiaosagedus) | No |
| Reguleerimine, siinuslaine redutseerimine | No |
| Reguleerimine, puutetundlik | No |
| Reguleerimine, Zigbee | No |
| Reguleerimine surunupuga | No |
| Reguleerimine, DSI (digital signal interface) | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
Constant current LED driver with dedicated current. Product features: Available in 15 W, 20 W, 30 W, 45 W and 60 W. Integrated cable clamp for independent installation. Lifetime: up to 35,000 h (at max. tc temperature). Type of protection: IP20. Dedicated, constant output current. Low ripple current < 5%. Supply voltage: 220…240 V. Operating frequency: 50/60 Hz. Operated with less than 60 V: Safety extra-low voltage (SELV). Short-circuit and overlaod protection. Product benefits: Suitable for operation with many discrete LED and COB LED. Excellent price/performance ratio. 3 years guarantee. Quick and simple installation. High efficiency and reliability. Areas of application: Suitable for LED luminaires and LED modules. Applicable for luminaires of protection classes I and II. For indoor SELV installations. Offices, shopping centers, hospitals, restaurants, hotels.