| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED CLA 60W A60 E27 4000K CL EELA SRT4 |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 840 lm |
| Pakkimistase 1 | 8719514343801 |