| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED CLA 50W GU10 C90 WH 36D D 1PF/SRT4 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 4 W
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W GU10 LED-pirnid (spot), 3000K GU10 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 345 lm |
| Pakkimistase 1 | 8718699775810 |