| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED C37 E-27 230V 6W WW SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| Kategooriad |
E27 LED-pirnid, 6 W
E27 pirnid |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 787872 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 6 W |
| Valgusvoog | 520 lm |
| Pakkimistase 1 | 5907418736741 |
| Pakkimistase 2 | 5907418736741 |
| Pakkimistase 3 | 5907418736741 |