| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED C37 E-14 230V 1W WW SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 880723 |
| Lambipesa | E14 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 1 W |
| Valgusvoog | 90 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650574038 |