| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED C35 E-14 230V 4W COG NW CLEAR SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| Kategooriad |
E14 LED-pirnid, 4 W
E14 LED-pirnid, 4000K E14 pirnid |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 880764 |
| Lambipesa | E14 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 460 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650564879 |
| Pakkimistase 2 | 5902650564879 |
| Pakkimistase 3 | 5902650564879 |