| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED C35 E-14 230V 2W COG WW RETROSHINE SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| Kategooriad |
E14 LED-pirnid, 2 W
E14 pirnid |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 880729 |
| Lambipesa | E14 |
| Värvustemperatuur | 2400 K |
| Lambi võimsus | 2 W |
| Valgusvoog | 260 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650523296 |
| Pakkimistase 2 | 5902650523296 |
| Pakkimistase 3 | 5902650523296 |