| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDCAB | Batten Light Fitting | Silver |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC000109 |
| Laius | 17.5 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 504 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Süsteemi võimsus | 10 W |
| Efektiivne valgusvoog | 540 lm |
| Pakkimistase 1 | 5701581445284 |
| Pakkimistase 2 | 5701581445192 |
| Kere värvus | Muul viisil |