| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED C35 E-14 230V 5W CW SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E14 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Valgusefektiivsus | 84 lm/W |
| Värvustemperatuur | 6000 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 420 lm |
| Hõõglamp | No |
| Pakkimistase 1 | 5907418724618 |