| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Bulb GU10 7W (80W) 830 590lm 36" DIMM 5x1 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
Reflektor LED-punktid
GU10 LED-pirnid (spot), 7 W GU10 LED-pirnid (spot), 1 W GU10 LED-pirnid (spot), dimmerdatavad GU10 LED-pirnid (spot), 3000K GU10 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | GU10 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Valgusefektiivsus | 84.29 lm/W |
| Lambi kuju | Peegeldi |
| Pikkus | 54 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 590 lm |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 36 ° |
| Pakkimistase 1 | 8718696707975 |
| Pakkimistase 2 | 8718696707975 |