| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Bulb GU10 5W 2700K 40'' 400Lm 027926 Sylvania |
| Bränd | Sylvania |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 5 W
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W GU10 LED-pirnid (spot), 2700K GU10 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 400 lm |
| Pakkimistase 1 | 5410288279268 |