| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Bulb GU10 5W 2700K 36° 345lm DIMM 3x1 |
| Bränd | Migros (by Philips) |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 5 W
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W GU10 LED-pirnid (spot), dimmerdatavad GU10 LED-pirnid (spot), 2700K GU10 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7615 2000 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | GU10 |
| Hämardatav | Yes |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 345 lm |
| Beam angle | 36 ° |
| Pakkimistase 1 | 7613346461096 |