| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED P45 E-27 230V 6W COG NW MILKY SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 796362 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 6 W |
| Valgusvoog | 800 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650569232 |