| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED P45 E-14 230V 6W COG WW CLEAR SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | D |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 796344 |
| Lambipesa | E14 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 6 W |
| Valgusvoog | 850 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650568679 |