| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED G45 E-27 230V 1W CW SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 878840 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 6000 K |
| Lambi võimsus | 1 W |
| Valgusvoog | 100 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650574021 |