| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED G45 E-14 230V 4W COG NW MILKY SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| Kategooriad |
E14 LED-pirnid, 4 W
E14 LED-pirnid, 4000K E14 pirnid |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 878766 |
| Lambipesa | E14 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 410 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650564916 |
| Pakkimistase 2 | 5902650564916 |
| Pakkimistase 3 | 5902650564916 |