| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED AR111 10W GU10 SMD 230V WHITE 30 degree CCT+DIMM Wi-Fi/BT SPECTRUM SMART |
| Bränd | Spectrum |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 10 W
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W GU10 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 659791 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 3000-5800 K |
| Lambi võimsus | 10 W |
| Valgusvoog | 1050 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650586031 |