| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED AR111 GU10 230V 12W SMD 45 DEGREES NW BLACK SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W
GU10 LED-pirnid (spot), 4000K GU10 pirnid |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 941854 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 12 W |
| Valgusvoog | 1050 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650593480 |