| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED AR111 GU10 230V 10W SMD 20 DEGREES WW BLACK SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 10 W
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W GU10 LED-pirnid (spot), 3000K GU10 pirnid |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 941828 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 10 W |
| Valgusvoog | 800 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650593459 |
| Pakkimistase 2 | 5902650593459 |
| Pakkimistase 3 | 5902650593459 |