| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Bulb E27 4W 827 |
| Bränd | Neolux |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | No |
| Läbimõõt | 45 mm |
| Pikkus | 84 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Pakkimistase 1 | 4052899970212 |
| Värvus | Valge |
| Energiatõhususklass | A++ |
Neolux 4052899970212 BTE1 LED Bulb Retrofit Filament SPH Glass 4 W Clear E27