| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED A65 E-27 230V 20W PREMIUM NW SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 838804 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 20 W |
| Valgusvoog | 2350 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650580701 |